فروش - زمین 1398 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
300 000 €
214 €/m²
Property 10510 photo 1
Property 10510 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 5500 m
  • فاصله از فرودگاه: 46 km

توضیحات

برای فروش زمین 1398 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 1118 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
400 000 € 333 €/m²
  • کد شی 9806
  • مربع متر 1200 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
350 000 € 50 €/m²
  • کد شی 36680
  • مربع متر 6890 m²
  • فاصله تا دریا 30000 m
فروش
300 000 € 214 €/m²
  • کد شی 10510
  • مربع متر 1398 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m
فروش
400 000 € 16 €/m²
  • کد شی 35640
  • مربع متر 24000 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
315 000 € 220 €/m²
  • کد شی 6633
  • مربع متر 1428 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
400 000 € 331 €/m²
  • کد شی 9829
  • مربع متر 1208 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
270 000 € 135 €/m²
  • کد شی 40101
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
350 000 € 311 €/m²
  • کد شی 6460
  • مربع متر 1125 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
380 000 € 521 €/m²
  • کد شی 9827
  • مربع متر 728 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m

اشتراک خبرنامه