درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 1200 m² در کاساندرا (خالکیدیکی)
یونان
مقدونیه
خالکیدیکی
کاساندرا
200 000 €
166 €/m²
کد شی
10593
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
1200 m²
منطقه
کاساندرا/خالکیدیکی
Location
(کاساندرا) | خالکیدیکی (مقدونیه)
Details
فاصله از دریا:
600 m
فاصله از فرودگاه:
84 km
توضیحات
برای فروش زمین 1200 متر مربع در کاساندرا (خالکیدیکی).
کاساندرا/خالکیدیکی
Location
حقایق مشابه
فروش
200 000 €
48 €/m²
زمین 4157 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
43189
مربع متر
4157 m²
فاصله تا دریا
450 m
فروش
200 000 €
25 €/m²
زمین 8000 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
6327
مربع متر
8000 m²
فاصله تا دریا
1600 m
فروش
200 000 €
39 €/m²
زمین 5100 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
65108
مربع متر
5100 m²
فاصله تا دریا
1200 m
فروش
200 000 €
50 €/m²
زمین 4000 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
42546
مربع متر
4000 m²
فاصله تا دریا
300 m
فروش
220 000 €
68 €/m²
زمین 3200 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
31467
مربع متر
3200 m²
فاصله تا دریا
10 m
فروش
220 000 €
22 €/m²
زمین 9603 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
47550
مربع متر
9603 m²
فاصله تا دریا
2000 m
فروش
250 000 €
55 €/m²
زمین 4500 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
38371
مربع متر
4500 m²
فاصله تا دریا
700 m
فروش
190 000 €
1061 €/m²
زمین 179 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
45031
مربع متر
179 m²
فاصله تا دریا
30 m
فروش
190 000 €
23 €/m²
زمین 8000 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
63877
مربع متر
8000 m²
فاصله تا دریا
3000 m
فروش
220 000 €
130 000 €
32 €/m²
زمین 4000 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
1018
مربع متر
4000 m²
فاصله تا دریا
700 m
Tomaz Osmanov
+30 23740 22433
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1