1 450 000 € 1 300 000 €
2364 €/m²
Property 10664 photo 1
Property 10664 photo 2
Property 10664 photo 3
Property 10664 photo 4
Property 10664 photo 5
Property 10664 photo 6
Property 10664 photo 7
Property 10664 photo 8
Property 10664 photo 9
Property 10664 photo 10
Property 10664 photo 11
Property 10664 photo 12
Property 10664 photo 13
Property 10664 photo 14
Property 10664 photo 15
Property 10664 photo 16
Property 10664 photo 17
Property 10664 photo 18

Details

  • تعداد طبقات: 4
  • سال ساخت: 2014
  • تعداد اتاق ها: 7
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 10000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 20 km
  • فاصله از فرودگاه: 7 km

خدمات

  • پارکینگ
  • آسانسور
  • شومینه
  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش ویلا 4 طبقه با متراژ 550 متر مربع در آتیکا. طبقه نیمه زیر زمین شامل یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 اتاق نشیمن, توالت. طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, 2 حمام, یک اتاق ذخیره سازی. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

آتیکا

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه