درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - ویلا 190 m² در پافوس
یونان
قبرس
پافوس
890 000 €
4684 €/m²
کد شی
10824
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
ویلا
مربع متر
190 m²
مساحت زمین
1034 m²
منطقه
پافوس
Location
پافوس (قبرس)
Details
فاصله از دریا:
200 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
15 km
فاصله از فرودگاه:
24 km
توضیحات
برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 190 متر مربع در پافوس. ویلا دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.
پافوس
Location
حقایق مشابه
فروش
1 000 000 €
4484 €/m²
ویلا 223 m² لیماسول
لیماسول
کد شی
47459
مربع متر
223 m²
Rooms
4
فروش
850 000 €
4250 €/m²
ویلا 200 m² لیماسول
لیماسول
کد شی
46268
مربع متر
200 m²
Rooms
3
فروش
800 000 €
2711 €/m²
ویلا 295 m² لیماسول
لیماسول
کد شی
43242
مربع متر
295 m²
Rooms
6
فروش
1 100 000 €
3606 €/m²
ویلا 305 m² پافوس
پافوس
کد شی
49381
مربع متر
305 m²
Rooms
6
فروش
727 685 €
2876 €/m²
ویلا 253 m² پافوس
پافوس
کد شی
9351
مربع متر
253 m²
Rooms
5
فروش
880 000 €
3211 €/m²
ویلا 274 m² پافوس
پافوس
کد شی
23197
مربع متر
274 m²
Rooms
4
فروش
890 000 €
3708 €/m²
ویلا 240 m² پافوس
پافوس
کد شی
43603
مربع متر
240 m²
فاصله تا دریا
1000 m
فروش
800 000 €
4545 €/m²
ویلا 176 m² لیماسول
لیماسول
کد شی
34005
مربع متر
176 m²
Rooms
3
فروش
860 400 €
4504 €/m²
ویلا 191 m² لیماسول
لیماسول
کد شی
56126
مربع متر
191 m²
Rooms
4
فروش
1 100 000 €
2750 €/m²
ویلا 400 m² لیماسول
لیماسول
کد شی
36215
مربع متر
400 m²
Rooms
5
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the
Privacy Policy
ما کوکی ها را برای بهترین تجربه در وب سایت ما ارائه می دهیم. اگر همچنان به استفاده از این سایت ادامه دهید، فرض می کنیم که شما از آن راضی هستید.
بیشتر اینجا
Ok