فروش - زمین 215 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا لیتوچورو
75 000 € 70 000 €
325 €/m²
Property 11111 photo 1
Property 11111 photo 2
Property 11111 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 5500 m
  • فاصله از فرودگاه: 49 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 215 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 172 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
90 000 € 90 €/m²
  • کد شی 41774
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
87 000 € 348 €/m²
  • کد شی 52123
  • مربع متر 250 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
100 000 € 24 €/m²
  • کد شی 65646
  • مربع متر 4010 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
70 000 € 269 €/m²
  • کد شی 21579
  • مربع متر 260 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m
فروش
70 000 € 264 €/m²
  • کد شی 59052
  • مربع متر 265 m²
  • فاصله تا دریا 900 m
فروش
75 000 € 438 €/m²
  • کد شی 22280
  • مربع متر 171 m²
  • فاصله تا دریا 7500 m
فروش
70 000 € 60 000 € 15 €/m²
  • کد شی 19643
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
100 000 € 13 €/m²
  • کد شی 66041
  • مربع متر 7674 m²
  • فاصله تا دریا 1400 m
فروش
75 000 € 41 €/m²
  • کد شی 42071
  • مربع متر 1800 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 59037
  • مربع متر 742 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m

اشتراک خبرنامه