1 900 000 € 1 600 000 €
6154 €/m²
Property 11895 photo 1
Property 11895 photo 2
Property 11895 photo 3
Property 11895 photo 4
Property 11895 photo 5
Property 11895 photo 6
Property 11895 photo 7
Property 11895 photo 8
Property 11895 photo 9
Property 11895 photo 10
Property 11895 photo 11
Property 11895 photo 12
Property 11895 photo 13
Property 11895 photo 14
Property 11895 photo 15
Property 11895 photo 16
Property 11895 photo 17
Property 11895 photo 18
Property 11895 photo 19
Property 11895 photo 20
Property 11895 photo 21
Property 11895 photo 22
Property 11895 photo 23
Property 11895 photo 24
Property 11895 photo 25
Property 11895 photo 26
Property 11895 photo 27
Property 11895 photo 28
Property 11895 photo 29
Property 11895 photo 30
Property 11895 photo 31
Property 11895 photo 32
Property 11895 photo 33
Property 11895 photo 34
Property 11895 photo 35
Property 11895 photo 36
Property 11895 photo 37

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 22 km
  • فاصله از فرودگاه: 24 km

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 260 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل اتاق نشیمن, آشپزخانه , توالت. طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, حمام, دوش. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باربیکیو آسانسور, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 970 000 € 6416 €/m²
  • کد شی 26891
  • مربع متر 307 m²
  • Rooms 6
فروش
1 600 000 € 4571 €/m²
  • کد شی 60634
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 7
فروش
2 140 000 € 5350 €/m²
  • کد شی 63365
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
2 490 000 € 3830 €/m²
  • کد شی 62543
  • مربع متر 650 m²
  • Rooms 7
فروش
1 850 000 € 6727 €/m²
  • کد شی 56150
  • مربع متر 275 m²
  • Rooms 6
فروش
2 469 000 € 10287 €/m²
  • کد شی 58507
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
1 600 000 € 11428 €/m²
  • کد شی 62213
  • مربع متر 140 m²
  • فاصله تا دریا 10 m
فروش
2 000 000 € 8000 €/m²
  • کد شی 48612
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 4
فروش
1 700 000 € 2881 €/m²
  • کد شی 39168
  • مربع متر 590 m²
  • Rooms 11
فروش
1 900 000 € 1 067 000 € 3704 €/m²
  • کد شی 14552
  • مربع متر 288 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m

اشتراک خبرنامه