880 000 €
4632 €/m²
Property 11947 photo 1
Property 11947 photo 2
Property 11947 photo 3
Property 11947 photo 4
Property 11947 photo 5
Property 11947 photo 6
Property 11947 photo 7
Property 11947 photo 8
Property 11947 photo 9
Property 11947 photo 10
Property 11947 photo 11
Property 11947 photo 12
Property 11947 photo 13
Property 11947 photo 14
Property 11947 photo 15
Property 11947 photo 16
Property 11947 photo 17

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2009
  • سال نوسازی: 2013
  • ساحل: песчаный
  • تعداد اتاق ها: 6
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 500 m
  • فاصله از فرودگاه: 31 km

خدمات

  • شومینه
  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 190 متر مربع در کرت. طبقه نیمه زیر زمین شامل یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 4 اتاق خواب, حمام, دوش. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, گاراژ, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 300 000 € 8125 €/m²
  • کد شی 5957
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 5
فروش
1 100 000 € 2750 €/m²
  • کد شی 38928
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 7
فروش
950 000 € 3392 €/m²
  • کد شی 45643
  • مربع متر 280 m²
  • Rooms 7
فروش
880 000 € 4631 €/m²
  • کد شی 11947
  • مربع متر 190 m²
  • Rooms 6
فروش
1 067 000 € 2845 €/m²
  • کد شی 50139
  • مربع متر 375 m²
  • Rooms 4
فروش
850 000 € 3244 €/m²
  • کد شی 65093
  • مربع متر 262 m²
  • Rooms 4
فروش
750 000 € 2604 €/m²
  • کد شی 62203
  • مربع متر 288 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
747 000 € 2716 €/m²
  • کد شی 50103
  • مربع متر 275 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه