فروش - زمین 1000 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
60 000 €
60 €/m²
Property 12105 photo 1
Property 12105 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 1500 m
  • فاصله از فرودگاه: 90 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 1000 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 800 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
65 000 € 32 €/m²
  • کد شی 31080
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
60 000 € 226 €/m²
  • کد شی 57936
  • مربع متر 265 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
80 000 € 100 €/m²
  • کد شی 50736
  • مربع متر 800 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
65 000 € 171 €/m²
  • کد شی 55866
  • مربع متر 380 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
55 000 € 45 000 € 15 €/m²
  • کد شی 60823
  • مربع متر 3000 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
65 000 € 116 €/m²
  • کد شی 60663
  • مربع متر 560 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
80 000 € 179 €/m²
  • کد شی 34740
  • مربع متر 445 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 59037
  • مربع متر 742 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
75 000 € 300 €/m²
  • کد شی 47503
  • مربع متر 250 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
67 000 € 35 €/m²
  • کد شی 57394
  • مربع متر 1894 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m

اشتراک خبرنامه