1 300 000 €
3939 €/m²
Property 12211 photo 1
Property 12211 photo 2
Property 12211 photo 3
Property 12211 photo 4
Property 12211 photo 5
Property 12211 photo 6
Property 12211 photo 7
Property 12211 photo 8
Property 12211 photo 9
Property 12211 photo 10
Property 12211 photo 11

Details

  • سال ساخت: 2009
  • فاصله از دریا: 21000 m
  • فاصله از فرودگاه: 11 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 330 متر مربع در آتیکا. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, شومینه, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, انبار.

آتیکا

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه