فروش - زمین 700 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
150 000 €
214 €/m²
Property 12667 photo 1
Property 12667 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 7000 m
  • فاصله از فرودگاه: 46 km

توضیحات

برای فروش زمین 700 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 560 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
140 000 € 66 €/m²
  • کد شی 62927
  • مربع متر 2100 m²
  • فاصله تا دریا 20 m
فروش
160 000 € 205 €/m²
  • کد شی 3290
  • مربع متر 780 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
150 000 € 37 €/m²
  • کد شی 3413
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
200 000 € 100 €/m²
  • کد شی 3336
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
180 000 € 240 €/m²
  • کد شی 19126
  • مربع متر 750 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
150 000 € 300 €/m²
  • کد شی 58328
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
220 000 € 43 €/m²
  • کد شی 43616
  • مربع متر 5062 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
220 000 € 505 €/m²
  • کد شی 30956
  • مربع متر 435 m²
  • فاصله تا دریا 7500 m
فروش
200 000 € 44 €/m²
  • کد شی 22279
  • مربع متر 4500 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
210 000 €
  • کد شی 3761
  • مربع متر 0 m²
  • فاصله تا دریا 200 m

اشتراک خبرنامه