70 000 €
71 €/m²
Property 12679 photo 1
Property 12679 photo 2
Property 12679 photo 3
Property 12679 photo 4

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله از فرودگاه: 41 km

توضیحات

برای فروش زمین 980 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 784 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
75 000 € 40 000 € 133 €/m²
  • کد شی 32856
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
90 000 € 200 €/m²
  • کد شی 56040
  • مربع متر 450 m²
  • فاصله تا دریا 9500 m
فروش
90 000 € 22 €/m²
  • کد شی 35639
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
90 000 € 10 €/m²
  • کد شی 43246
  • مربع متر 8484 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
75 000 € 125 €/m²
  • کد شی 52587
  • مربع متر 600 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
70 000 € 164 €/m²
  • کد شی 49298
  • مربع متر 425 m²
  • فاصله تا دریا 35000 m
فروش
75 000 € 68 €/m²
  • کد شی 60194
  • مربع متر 1100 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
90 000 € 107 €/m²
  • کد شی 41081
  • مربع متر 838 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
60 000 € 294 €/m²
  • کد شی 52483
  • مربع متر 204 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
84 000 € 125 €/m²
  • کد شی 63180
  • مربع متر 668 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m

اشتراک خبرنامه