اجاره - تجارت 89 m² در آتیکا

یونان آتیکا آتن - شرق کوروپی
بنا به درخواست
Property 13308 photo 1
Property 13308 photo 2
Property 13308 photo 3
Property 13308 photo 4
Property 13308 photo 5
Property 13308 photo 6

Details

  • سال ساخت: 1985
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 10 km

توضیحات

برای اجاره مساحت تجارت 89 متر مربع در آتیکا. تجارت در 1 طبقه تجارت دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به شهر.

آتیکا

Location

حقایق مشابه

فروش
1 890 000 € 1890 €/m²
  • کد شی 22350
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 15 m
فروش
1 500 000 € 2586 €/m²
  • کد شی 27966
  • مربع متر 580 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
100 000 € 1923 €/m²
  • کد شی 30373
  • مربع متر 52 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
1 020 000 € 785 €/m²
  • کد شی 14182
  • مربع متر 1298 m²
  • فاصله تا دریا 25000 m
فروش
370 000 € 1370 €/m²
  • کد شی 7502
  • مربع متر 270 m²
  • فاصله تا دریا 11000 m
فروش
1 200 000 € 950 000 € 3392 €/m²
  • کد شی 5794
  • مربع متر 280 m²
  • فاصله تا دریا 350 m
فروش
1 150 000 € 1 000 000 € 1291 €/m²
  • کد شی 7501
  • مربع متر 774 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m

اشتراک خبرنامه