فروش - ویلا 270 m² در نیکوزیا

یونان قبرس نیکوزیا
535 000 €
1981 €/m²
Property 15853 photo 1
Property 15853 photo 2
Property 15853 photo 3
Property 15853 photo 4
Property 15853 photo 5
Property 15853 photo 6
Property 15853 photo 7
Property 15853 photo 8
Property 15853 photo 9
Property 15853 photo 10
Property 15853 photo 11
Property 15853 photo 12
Property 15853 photo 13
Property 15853 photo 14
Property 15853 photo 15
Property 15853 photo 16
Property 15853 photo 17
Property 15853 photo 18
Property 15853 photo 19
Property 15853 photo 20
Property 15853 photo 21
Property 15853 photo 22
Property 15853 photo 23
  • کد شی 15853
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 270 m²
  • مساحت زمین 570 m²
  • منطقه نیکوزیا
  • Location نیکوزیا (قبرس)

Details

  • سال ساخت: 2008
  • فاصله از دریا: 60000 m
  • فاصله از فرودگاه: 5 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 270 متر مربع در نیکوزیا. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, سیستم گرمایشی.

نیکوزیا

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه