2 000 000 € 1 067 000 €
2668 €/m²
Property 15994 photo 1
Property 15994 photo 2
Property 15994 photo 3
Property 15994 photo 4
Property 15994 photo 5
Property 15994 photo 6
Property 15994 photo 7
Property 15994 photo 8
Property 15994 photo 9
Property 15994 photo 10
Property 15994 photo 11
Property 15994 photo 12
Property 15994 photo 13
Property 15994 photo 14
Property 15994 photo 15
Property 15994 photo 16
Property 15994 photo 17
Property 15994 photo 18
Property 15994 photo 19
Property 15994 photo 20
Property 15994 photo 21
Property 15994 photo 22
Property 15994 photo 23
Property 15994 photo 24
Property 15994 photo 25
Property 15994 photo 26

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال نوسازی: 2013
  • تعداد اتاق ها: 8
  • سیستم گرمایش: برق
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 7000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 18 km
  • فاصله از فرودگاه: 32 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 400 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , 2 دوش, توالت. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
2 200 000 € 11000 €/m²
  • کد شی 45258
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
1 700 000 € 2881 €/m²
  • کد شی 39168
  • مربع متر 590 m²
  • Rooms 11
فروش
1 980 000 € 6556 €/m²
  • کد شی 32769
  • مربع متر 302 m²
  • Rooms 10
Recommended فروش
1 950 000 € 1 400 000 € 4444 €/m²
  • کد شی 59946
  • مربع متر 315 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
2 500 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 45284
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 8
فروش
1 800 000 € 7200 €/m²
  • کد شی 30046
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 5
فروش
1 650 000 € 4125 €/m²
  • کد شی 51196
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 8
فروش
2 500 000 € 1 700 000 € 8500 €/m²
  • کد شی 62228
  • مربع متر 200 m²
  • فاصله تا دریا 250 m

اشتراک خبرنامه