700 000 €
8537 €/m²
Property 16507 photo 1
Property 16507 photo 2
Property 16507 photo 3
Property 16507 photo 4
Property 16507 photo 5
Property 16507 photo 6
Property 16507 photo 7
Property 16507 photo 8
Property 16507 photo 9
Property 16507 photo 10

Details

  • سال ساخت: 2010
  • سال نوسازی: 2010
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 800 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km
  • فاصله از فرودگاه: 34 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 82 متر مربع در کرت. خانه 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, پارکینگ اختصاصی, باغ, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
700 000 € 8536 €/m²
  • کد شی 16507
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
700 000 € 1400 €/m²
  • کد شی 37510
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
680 000 € 3695 €/m²
  • کد شی 42028
  • مربع متر 184 m²
  • Rooms 5
فروش
590 000 € 2878 €/m²
  • کد شی 65202
  • مربع متر 205 m²
  • Rooms 3
فروش
880 000 € 4631 €/m²
  • کد شی 11947
  • مربع متر 190 m²
  • Rooms 6
فروش
700 000 € 2333 €/m²
  • کد شی 30258
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 6
فروش
950 000 € 3392 €/m²
  • کد شی 45643
  • مربع متر 280 m²
  • Rooms 7
فروش
600 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 62435
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
590 000 € 1735 €/m²
  • کد شی 20450
  • مربع متر 340 m²
  • Rooms 8

اشتراک خبرنامه