بنا به درخواست
Property 16747 photo 1
Property 16747 photo 2
Property 16747 photo 3
Property 16747 photo 4
Property 16747 photo 5
Property 16747 photo 6
Property 16747 photo 7

Details

  • سال ساخت: 2009
  • وضعیت: Under construction
  • فاصله از دریا: 3700 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 3 km
  • فاصله از فرودگاه: 20 km

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 160 متر مربع در کرت. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.{همچنین مبلمان.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
48 000 € 564 €/m²
  • کد شی 66035
  • مربع متر 85 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
880 000 € 4631 €/m²
  • کد شی 11947
  • مربع متر 190 m²
  • Rooms 6
فروش
650 000 € 2480 €/m²
  • کد شی 65099
  • مربع متر 262 m²
  • Rooms 4
فروش
100 000 € 666 €/m²
  • کد شی 34490
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 3
فروش
35 000 € 673 €/m²
  • کد شی 60635
  • مربع متر 52 m²
  • Rooms 2
فروش
95 000 € 1583 €/m²
  • کد شی 50125
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 3
فروش
43 000 € 614 €/m²
  • کد شی 50166
  • مربع متر 70 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m

اشتراک خبرنامه