فروش - ویلا 255 m² در پافوس

یونان قبرس پافوس
440 000 €
1725 €/m²
Property 16840 photo 1
Property 16840 photo 2
Property 16840 photo 3
Property 16840 photo 4
Property 16840 photo 5
Property 16840 photo 6
  • کد شی 16840
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 255 m²
  • منطقه پافوس
  • Location پافوس (قبرس)

Details

  • فاصله از دریا: 3500 m
  • فاصله از فرودگاه: 14 km

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 255 متر مربع در پافوس. ویلا دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

پافوس

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه