215 000 €
480 €/m²
Property 19710 photo 1
Property 19710 photo 2
Property 19710 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 250 m
  • فاصله از فرودگاه: 110 km

توضیحات

برای فروش زمین 447 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 360 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
281 000 € 67 €/m²
  • کد شی 48956
  • مربع متر 4151 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
230 000 € 444 €/m²
  • کد شی 57174
  • مربع متر 518 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
240 000 € 20 €/m²
  • کد شی 22520
  • مربع متر 12000 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
200 000 € 66 €/m²
  • کد شی 60981
  • مربع متر 3000 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
200 000 € 100 €/m²
  • کد شی 23632
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
180 000 € 32 €/m²
  • کد شی 41566
  • مربع متر 5550 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
180 000 € 10 €/m²
  • کد شی 62136
  • مربع متر 17000 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
300 000 € 214 €/m²
  • کد شی 10510
  • مربع متر 1398 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m
فروش
230 000 € 11 €/m²
  • کد شی 59380
  • مربع متر 20000 m²
  • فاصله تا دریا 500 m

اشتراک خبرنامه