درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 2633 m² در کورفو
یونان
جزایر ایونی
استان کورفو
کورفو
90 000 €
34 €/m²
کد شی
20095
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
2633 m²
فاصله از دریا:
1000 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
14,4 km
فاصله از فرودگاه:
12 km
توضیحات
برای فروش زمین 2633 متر مربع در کورفو. امکان ساخت وجود دارد 300 متر مربع
کورفو
Location
حقایق مشابه
فروش
100 000 €
16 €/m²
زمین 6000 m² کورفو
کورفو
کد شی
51329
مربع متر
6000 m²
فاصله تا دریا
3500 m
فروش
90 000 €
85 €/m²
زمین 1047 m² کورفو
کورفو
کد شی
60214
مربع متر
1047 m²
فاصله تا دریا
5000 m
فروش
90 000 €
459 €/m²
زمین 196 m² کورفو
کورفو
کد شی
61050
مربع متر
196 m²
فاصله تا دریا
4400 m
فروش
75 000 €
9 €/m²
زمین 7754 m² کورفو
کورفو
کد شی
65467
مربع متر
7754 m²
فاصله تا دریا
2800 m
فروش
75 000 €
121 €/m²
زمین 616 m² کورفو
کورفو
کد شی
42006
مربع متر
616 m²
فاصله تا دریا
2500 m
فروش
بنا به درخواست
زمین 6000 m² کورفو
کورفو
کد شی
33711
مربع متر
6000 m²
فاصله تا دریا
600 m
فروش
80 000 €
28 €/m²
زمین 2800 m² کورفو
کورفو
کد شی
24113
مربع متر
2800 m²
فاصله تا دریا
650 m
فروش
90 000 €
22 €/m²
زمین 4056 m² کورفو
کورفو
کد شی
50678
مربع متر
4056 m²
فاصله تا دریا
10500 m
فروش
100 000 €
21 €/m²
زمین 4600 m² کورفو
کورفو
کد شی
40165
مربع متر
4600 m²
فاصله تا دریا
4000 m
فروش
110 000 €
112 €/m²
زمین 980 m² کورفو
کورفو
کد شی
62632
مربع متر
980 m²
فاصله تا دریا
3000 m
Argiro Adelfopoulou
+30 26611 00500
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the