درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - ویلا 197 m² در پافوس
یونان
قبرس
پافوس
449 000 €
2279 €/m²
کد شی
20270
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
ویلا
مربع متر
197 m²
مساحت زمین
686 m²
منطقه
پافوس
Location
پافوس (قبرس)
Details
فاصله از دریا:
4500 m
فاصله از فرودگاه:
21 km
توضیحات
برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 197 متر مربع در پافوس. ویلا دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.
پافوس
Location
حقایق مشابه
فروش
547 000 €
2452 €/m²
ویلا 223 m² لیماسول
لیماسول
کد شی
42233
مربع متر
223 m²
Rooms
4
فروش
400 000 €
3053 €/m²
ویلا 131 m² پروتاراس
پروتاراس
کد شی
49311
مربع متر
131 m²
Rooms
4
فروش
625 000 €
3472 €/m²
ویلا 180 m² لیماسول
لیماسول
کد شی
52427
مربع متر
180 m²
Rooms
4
فروش
650 000 €
3939 €/m²
ویلا 165 m² پروتاراس
پروتاراس
کد شی
49300
مربع متر
165 m²
Rooms
4
فروش
499 000 €
2310 €/m²
ویلا 216 m² پروتاراس
پروتاراس
کد شی
52356
مربع متر
216 m²
Rooms
4
فروش
670 000 €
3526 €/m²
ویلا 190 m² پروتاراس
پروتاراس
کد شی
49315
مربع متر
190 m²
Rooms
4
فروش
399 000 €
1882 €/m²
ویلا 212 m² پافوس
پافوس
کد شی
43927
مربع متر
212 m²
Rooms
4
فروش
520 000 €
3333 €/m²
ویلا 156 m² پروتاراس
پروتاراس
کد شی
39242
مربع متر
156 m²
Rooms
4
فروش
550 000 €
3666 €/m²
ویلا 150 m² آییا ناپا
آییا ناپا
کد شی
41611
مربع متر
150 m²
Rooms
4
فروش
430 000 €
3028 €/m²
ویلا 142 m² لارناکا
لارناکا
کد شی
45102
مربع متر
142 m²
Rooms
3
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the
Privacy Policy
ما کوکی ها را برای بهترین تجربه در وب سایت ما ارائه می دهیم. اگر همچنان به استفاده از این سایت ادامه دهید، فرض می کنیم که شما از آن راضی هستید.
بیشتر اینجا
Ok