590 000 €
1735 €/m²
Property 20450 photo 1
Property 20450 photo 2
Property 20450 photo 3
Property 20450 photo 4
Property 20450 photo 5
Property 20450 photo 6
Property 20450 photo 7
Property 20450 photo 8
Property 20450 photo 9
Property 20450 photo 10
Property 20450 photo 11
Property 20450 photo 12

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 1983
  • سال نوسازی: 2016
  • تعداد اتاق ها: 8
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 550 m
  • فاصله از فرودگاه: 34 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 340 متر مربع در کرت. طبقه نیمه زیر زمین شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل 4 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, توالت. طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, سیستم گرمایشی, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
850 000 € 3244 €/m²
  • کد شی 65093
  • مربع متر 262 m²
  • Rooms 4
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 47206
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 5
فروش
650 000 € 2480 €/m²
  • کد شی 65099
  • مربع متر 262 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 62435
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
750 000 € 2604 €/m²
  • کد شی 62203
  • مربع متر 288 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
700 000 € 8536 €/m²
  • کد شی 16507
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3
فروش
540 000 € 3354 €/m²
  • کد شی 32561
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه