1 600 000 €
5281 €/m²
Property 21070 photo 1
Property 21070 photo 2
Property 21070 photo 3
Property 21070 photo 4
Property 21070 photo 5
Property 21070 photo 6
Property 21070 photo 7
Property 21070 photo 8
Property 21070 photo 9
Property 21070 photo 10
Property 21070 photo 11
Property 21070 photo 12
Property 21070 photo 13
Property 21070 photo 14
Property 21070 photo 15
Property 21070 photo 16
Property 21070 photo 17
Property 21070 photo 18
Property 21070 photo 19
Property 21070 photo 20
Property 21070 photo 21

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2011
  • تعداد اتاق ها: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • فاصله از دریا: 1800 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 6,8 km
  • فاصله از فرودگاه: 22 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • شومینه
  • Wifi
  • Storage room

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 303 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, حمام, 2 دوش. ویلا دارای طرح دو نما این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه