درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 44000 m² در کورفو
یونان
جزایر ایونی
استان کورفو
کورفو
390 000 €
250 000 €
5 €/m²
کد شی
21749
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
44000 m²
منطقه
کورفو
Location
جزایر ایونی () | کورفو (استان کورفو)
Details
فاصله از دریا:
4000 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
6 km
فاصله از فرودگاه:
17 km
توضیحات
برای فروش زمین 44000 متر مربع در کورفو.خارج از طرح شهر است.. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی.
کورفو
Location
حقایق مشابه
فروش
325 000 €
56 €/m²
زمین 5800 m² کورفو
کورفو
کد شی
45590
مربع متر
5800 m²
فاصله تا دریا
1300 m
فروش
400 000 €
100 €/m²
زمین 4000 m² کورفو
کورفو
کد شی
37195
مربع متر
4000 m²
فاصله تا دریا
4000 m
فروش
399 000 €
30 €/m²
زمین 13000 m² کورفو
کورفو
کد شی
60783
مربع متر
13000 m²
فاصله تا دریا
3000 m
فروش
540 000 €
121 €/m²
زمین 4450 m² کورفو
کورفو
کد شی
24098
مربع متر
4450 m²
فاصله تا دریا
1000 m
فروش
480 000 €
145 €/m²
زمین 3310 m² کورفو
کورفو
کد شی
63742
مربع متر
3310 m²
فاصله تا دریا
3500 m
فروش
400 000 €
85 €/m²
زمین 4673 m² کورفو
کورفو
کد شی
45735
مربع متر
4673 m²
فاصله تا دریا
5000 m
فروش
580 000 €
33 €/m²
زمین 17500 m² کورفو
کورفو
کد شی
42862
مربع متر
17500 m²
فاصله تا دریا
3000 m
فروش
500 000 €
62 €/m²
زمین 8000 m² کورفو
کورفو
کد شی
9740
مربع متر
8000 m²
فاصله تا دریا
900 m
فروش
470 000 €
47 €/m²
زمین 10000 m² کورفو
کورفو
کد شی
47378
مربع متر
10000 m²
فاصله تا دریا
1300 m
فروش
350 000 €
68 €/m²
زمین 5121 m² کورفو
کورفو
کد شی
63500
مربع متر
5121 m²
فاصله تا دریا
700 m
Argiro Adelfopoulou
+30 26611 00500
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the