950 000 €
3519 €/m²
Property 21757 photo 1
Property 21757 photo 2
Property 21757 photo 3
Property 21757 photo 4
Property 21757 photo 5
Property 21757 photo 6
Property 21757 photo 7
Property 21757 photo 8
Property 21757 photo 9
Property 21757 photo 10
Property 21757 photo 11
Property 21757 photo 12
Property 21757 photo 13
Property 21757 photo 14
Property 21757 photo 15
Property 21757 photo 16
Property 21757 photo 17
Property 21757 photo 18
Property 21757 photo 19
Property 21757 photo 20
Property 21757 photo 21
Property 21757 photo 22
Property 21757 photo 23
Property 21757 photo 24
Property 21757 photo 25
Property 21757 photo 26
Property 21757 photo 27
Property 21757 photo 28
Property 21757 photo 29

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 1998
  • سال نوسازی: 2004
  • تعداد اتاق ها: 7
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 2400 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 2 km
  • فاصله از فرودگاه: 13 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 270 متر مربع در کورفو. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. طبقه 2 شامل 3 اتاق خواب, 2 حمام. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی, انبار.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
800 000 € 3200 €/m²
  • کد شی 3546
  • مربع متر 250 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
800 000 € 6349 €/m²
  • کد شی 5766
  • مربع متر 126 m²
  • فاصله تا دریا 3900 m
فروش
1 300 000 € 3823 €/m²
  • کد شی 33588
  • مربع متر 340 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m

اشتراک خبرنامه