فروش - زمین 650 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
140 000 €
215 €/m²
Property 21949 photo 1
Property 21949 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 6000 m
  • فاصله از فرودگاه: 47 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 650 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: ساختمان, لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 520 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
160 000 € 304 €/m²
  • کد شی 6030
  • مربع متر 525 m²
  • فاصله تا دریا 8500 m
فروش
140 000 € 35 €/m²
  • کد شی 21941
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
150 000 € 21 €/m²
  • کد شی 26938
  • مربع متر 7000 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
200 000 € 44 €/m²
  • کد شی 22279
  • مربع متر 4500 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
200 000 € 231 €/m²
  • کد شی 49970
  • مربع متر 864 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
200 000 € 78 €/m²
  • کد شی 28737
  • مربع متر 2556 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
200 000 € 20 €/m²
  • کد شی 50628
  • مربع متر 10000 m²
  • فاصله تا دریا 650 m
فروش
180 000 € 11 €/m²
  • کد شی 64936
  • مربع متر 16170 m²
  • فاصله تا دریا 450 m
فروش
130 000 € 13 €/m²
  • کد شی 32663
  • مربع متر 10000 m²
  • فاصله تا دریا 750 m
فروش
160 000 € 35 €/m²
  • کد شی 56526
  • مربع متر 4460 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m

اشتراک خبرنامه