فروش - خانه 215 m² در خالکیدیکی

یونان مقدونیه خالکیدیکی Nea Propontida
325 000 €
1512 €/m²
Property 22352 photo 1
Property 22352 photo 2
Property 22352 photo 3
Property 22352 photo 4
Property 22352 photo 5
Property 22352 photo 6
Property 22352 photo 7
Property 22352 photo 8
Property 22352 photo 9
Property 22352 photo 10
Property 22352 photo 11

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 1980
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 900 m
  • فاصله از فرودگاه: 34 km

خدمات

  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 215 متر مربع در خالکیدیکی. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, یک اتاق ذخیره سازی. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, باربیکیو سیستم گرمایشی, انبار.

خالکیدیکی

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه