فروش - اپارتمان 57 m² در آتیکا

یونان آتیکا بقیه آتیکا سارونیدا
270 000 €
4737 €/m²
Property 22986 photo 1
Property 22986 photo 2
Property 22986 photo 3
Property 22986 photo 4
Property 22986 photo 5
Property 22986 photo 6
Property 22986 photo 7

Details

  • سال ساخت: 1978
  • سال نوسازی: 2017
  • تعداد اتاق ها: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 15 m
  • فاصله از فرودگاه: 23 km

خدمات

  • پارکینگ

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 57 متر مربع در آتیکا. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی.

آتیکا

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه