فروش - زمین 1000 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
60 000 €
60 €/m²
Property 23418 photo 1
Property 23418 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 12000 m
  • فاصله از فرودگاه: 48 km

توضیحات

برای فروش زمین 1000 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: ساختمان, لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 800 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
55 000 € 77 €/m²
  • کد شی 42360
  • مربع متر 712 m²
  • فاصله تا دریا 30000 m
فروش
65 000 € 116 €/m²
  • کد شی 60663
  • مربع متر 560 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
75 000 € 126 €/m²
  • کد شی 47236
  • مربع متر 592 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
53 000 € 26 000 € 48 €/m²
  • کد شی 33323
  • مربع متر 539 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
65 000 € 10 €/m²
  • کد شی 44968
  • مربع متر 6500 m²
  • فاصله تا دریا 850 m
فروش
55 000 € 166 €/m²
  • کد شی 55867
  • مربع متر 331 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
55 000 € 45 000 € 15 €/m²
  • کد شی 60823
  • مربع متر 3000 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
55 000 € 48 €/m²
  • کد شی 63777
  • مربع متر 1138 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
75 000 € 187 €/m²
  • کد شی 52611
  • مربع متر 401 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
55 000 € 100 €/m²
  • کد شی 63371
  • مربع متر 550 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m

اشتراک خبرنامه