درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 4450 m² در کورفو
یونان
جزایر ایونی
استان کورفو
کورفو
540 000 €
121 €/m²
کد شی
24098
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
4450 m²
منطقه
کورفو
Location
جزایر ایونی () | کورفو (استان کورفو)
Details
فاصله از دریا:
1000 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
16 km
فاصله از فرودگاه:
15 km
توضیحات
برای فروش زمین 4450 متر مربع در کورفو. ر محوطه: ساختمان. امکان ساخت وجود دارد 200 متر مربع
کورفو
Location
حقایق مشابه
فروش
650 000 €
10 €/m²
زمین 60000 m² کورفو
کورفو
کد شی
51125
مربع متر
60000 m²
فاصله تا دریا
4000 m
فروش
630 000 €
152 €/m²
زمین 4143 m² کورفو
کورفو
کد شی
40443
مربع متر
4143 m²
فاصله تا دریا
1000 m
فروش
650 000 €
52 €/m²
زمین 12500 m² کورفو
کورفو
کد شی
35185
مربع متر
12500 m²
فاصله تا دریا
1600 m
فروش
530 000 €
5 €/m²
زمین 95095 m² کورفو
کورفو
کد شی
56513
مربع متر
95095 m²
فاصله تا دریا
4500 m
فروش
500 000 €
25 €/m²
زمین 20000 m² کورفو
کورفو
کد شی
4975
مربع متر
20000 m²
فاصله تا دریا
2000 m
فروش
650 000 €
550 000 €
54 €/m²
زمین 10025 m² کورفو
کورفو
کد شی
29407
مربع متر
10025 m²
فاصله تا دریا
350 m
فروش
550 000 €
244 €/m²
زمین 2250 m² کورفو
کورفو
کد شی
32190
مربع متر
2250 m²
فاصله تا دریا
400 m
فروش
480 000 €
145 €/m²
زمین 3310 m² کورفو
کورفو
کد شی
63742
مربع متر
3310 m²
فاصله تا دریا
3500 m
فروش
500 000 €
100 €/m²
زمین 5000 m² کورفو
کورفو
کد شی
37793
مربع متر
5000 m²
فاصله تا دریا
100 m
فروش
490 000 €
51 €/m²
زمین 9500 m² کورفو
کورفو
کد شی
11133
مربع متر
9500 m²
فاصله تا دریا
1800 m
Argiro Adelfopoulou
+30 26611 00500
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the