650 000 €
406 €/m²
Property 25355 photo 1
Property 25355 photo 2
Property 25355 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 6
  • فاصله از دریا: 650 m
  • فاصله از فرودگاه: 1 km

توضیحات

برای فروش زمین 1599 متر مربع در کورفو.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: چاه آب, لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 1279 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
550 000 € 98 €/m²
  • کد شی 65531
  • مربع متر 5565 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
800 000 € 200 €/m²
  • کد شی 22872
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
950 000 € 220 €/m²
  • کد شی 34020
  • مربع متر 4300 m²
  • فاصله تا دریا 15 m
فروش
810 000 € 36 €/m²
  • کد شی 34056
  • مربع متر 22000 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
650 000 € 52 €/m²
  • کد شی 35185
  • مربع متر 12500 m²
  • فاصله تا دریا 1600 m
فروش
580 000 € 10 €/m²
  • کد شی 51292
  • مربع متر 58000 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
750 000 € 370 000 € 92 €/m²
  • کد شی 33678
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
870 000 € 145 €/m²
  • کد شی 19477
  • مربع متر 6000 m²
  • فاصله تا دریا 5 m
فروش
550 000 € 57 €/m²
  • کد شی 35807
  • مربع متر 9500 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 4941
  • مربع متر 15000 m²
  • فاصله تا دریا 1200 m

اشتراک خبرنامه