فروش - خانه 360 m² در خالکیدیکی

یونان مقدونیه خالکیدیکی Poligiros
735 000 €
2042 €/m²
Property 2566 photo 1
Property 2566 photo 2
Property 2566 photo 3
Property 2566 photo 4
Property 2566 photo 5
Property 2566 photo 6
Property 2566 photo 7

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • ساحل: песчаный
  • تعداد اتاق ها: 8: 2 залы с каминами и кухней, 6 спальных, 2 ванные, санузел
  • امکانات دیگر: подпольное отопление, мебель, бытовая техника, спутниковое тв, 2 камина
  • فاصله از دریا: 15000 m
  • فاصله از فرودگاه: 32 km

خدمات

  • پارکینگ
  • رو به دریا
  • شومینه

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 360 متر مربع در خالکیدیکی. خانه دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان, شومینه, پارکینگ اختصاصی.

خالکیدیکی

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه