درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 13000 m² در کاساندرا (خالکیدیکی)
یونان
مقدونیه
خالکیدیکی
کاساندرا
املاک در کالیثیا، خالکیدیکی
330 000 €
25 €/m²
کد شی
26034
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
13000 m²
منطقه
کاساندرا/خالکیدیکی
Location
املاک در کالیثیا، خالکیدیکی (کاساندرا) | خالکیدیکی (مقدونیه)
Details
فاصله از دریا:
3000 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
2 km
فاصله از فرودگاه:
64 km
توضیحات
برای فروش زمین 13000 متر مربع در کاساندرا (خالکیدیکی). ر محوطه: برق کشی.
کاساندرا/خالکیدیکی
Location
حقایق مشابه
فروش
330 000 €
173 €/m²
زمین 1898 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
4387
مربع متر
1898 m²
فاصله تا دریا
600 m
فروش
380 000 €
50 €/m²
زمین 7500 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
19822
مربع متر
7500 m²
فاصله تا دریا
1300 m
فروش
270 000 €
220 000 €
34 €/m²
زمین 6300 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
2544
مربع متر
6300 m²
فاصله تا دریا
500 m
فروش
330 000 €
67 €/m²
زمین 4869 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
10079
مربع متر
4869 m²
فاصله تا دریا
240 m
فروش
320 000 €
200 000 €
8 €/m²
زمین 22500 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
6994
مربع متر
22500 m²
فاصله تا دریا
1500 m
فروش
265 000 €
58 €/m²
زمین 4500 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
34939
مربع متر
4500 m²
فاصله تا دریا
140 m
فروش
336 000 €
11 €/m²
زمین 29643 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
2574
مربع متر
29643 m²
فاصله تا دریا
5000 m
فروش
380 000 €
42 €/m²
زمین 8962 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
1651
مربع متر
8962 m²
فاصله تا دریا
600 m
فروش
270 000 €
82 €/m²
زمین 3255 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
45228
مربع متر
3255 m²
فاصله تا دریا
850 m
فروش
475 000 €
30 €/m²
زمین 15500 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
18937
مربع متر
15500 m²
فاصله تا دریا
4000 m
Tomaz Osmanov
+30 23740 22433
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1