540 000 €
1350 €/m²
Property 26503 photo 1
Property 26503 photo 2
Property 26503 photo 3
Property 26503 photo 4
Property 26503 photo 5
Property 26503 photo 6

Details

  • سال ساخت: 2014
  • فاصله از دریا: 500 m
  • فاصله از فرودگاه: 67 km

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 400 متر مربع در کرت. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
540 000 € 1350 €/m²
  • کد شی 26503
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
540 000 € 3354 €/m²
  • کد شی 32561
  • مربع متر 161 m²
  • Rooms 4
فروش
600 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 62435
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 47206
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 5
فروش
680 000 € 3695 €/m²
  • کد شی 42028
  • مربع متر 184 m²
  • Rooms 5
فروش
650 000 € 1547 €/m²
  • کد شی 40395
  • مربع متر 420 m²
  • Rooms 7
فروش
700 000 € 8536 €/m²
  • کد شی 16507
  • مربع متر 82 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه