درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
کاساندرا
780 000 €
223 €/m²
کد شی
2678
فاصله از دریا:
750 m
فاصله از فرودگاه:
73 km
توضیحات
برای فروش زمین 0 متر مربع در کاساندرا (خالکیدیکی). ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی.
کاساندرا/خالکیدیکی
Location
حقایق مشابه
فروش
800 000 €
39 €/m²
زمین 20100 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
22704
مربع متر
20100 m²
فاصله تا دریا
1300 m
فروش
900 000 €
45 €/m²
زمین 20000 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
38373
مربع متر
20000 m²
فاصله تا دریا
650 m
فروش
780 000 €
زمین کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
2678
مربع متر
0 m²
فاصله تا دریا
750 m
فروش
750 000 €
173 €/m²
زمین 4320 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
3597
مربع متر
4320 m²
فاصله تا دریا
30 m
فروش
1 000 000 €
85 €/m²
زمین 11650 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
48896
مربع متر
11650 m²
فاصله تا دریا
1100 m
فروش
850 000 €
21 €/m²
زمین 39000 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
51408
مربع متر
39000 m²
فاصله تا دریا
1000 m
فروش
800 000 €
66 €/m²
زمین 12100 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
47604
مربع متر
12100 m²
فاصله تا دریا
400 m
فروش
850 000 €
650 000 €
35 €/m²
زمین 18480 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
30796
مربع متر
18480 m²
فاصله تا دریا
500 m
فروش
1 000 000 €
83 €/m²
زمین 12000 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
45197
مربع متر
12000 m²
فاصله تا دریا
6000 m
فروش
1 000 000 €
105 €/m²
زمین 9500 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
20239
مربع متر
9500 m²
فاصله تا دریا
120 m
Tomaz Osmanov
+30 23740 22433
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the