درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 700 m² در کورفو
یونان
جزایر ایونی
استان کورفو
کورفو
90 000 €
128 €/m²
کد شی
29438
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
700 m²
منطقه
کورفو
Location
(کورفو) | استان کورفو (جزایر ایونی)
Details
فاصله از دریا:
300 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
29 km
فاصله از فرودگاه:
18 km
توضیحات
برای فروش زمین 700 متر مربع در کورفو.
کورفو
Location
حقایق مشابه
فروش
110 000 €
49 €/m²
زمین 2216 m² کورفو
کورفو
کد شی
35814
مربع متر
2216 m²
فاصله تا دریا
3000 m
فروش
120 000 €
129 €/m²
زمین 930 m² کورفو
کورفو
کد شی
60119
مربع متر
930 m²
فاصله تا دریا
1800 m
فروش
80 000 €
19 €/m²
زمین 4027 m² کورفو
کورفو
کد شی
49049
مربع متر
4027 m²
فاصله تا دریا
1800 m
فروش
100 000 €
53 €/m²
زمین 1880 m² کورفو
کورفو
کد شی
58099
مربع متر
1880 m²
فاصله تا دریا
5000 m
فروش
80 000 €
58 €/m²
زمین 1376 m² کورفو
کورفو
کد شی
61051
مربع متر
1376 m²
فاصله تا دریا
4400 m
فروش
100 000 €
25 €/m²
زمین 4000 m² کورفو
کورفو
کد شی
30598
مربع متر
4000 m²
فاصله تا دریا
4500 m
فروش
130 000 €
21 €/m²
زمین 6000 m² کورفو
کورفو
کد شی
26946
مربع متر
6000 m²
فاصله تا دریا
6000 m
فروش
80 000 €
20 €/m²
زمین 4000 m² کورفو
کورفو
کد شی
32263
مربع متر
4000 m²
فاصله تا دریا
5000 m
فروش
75 000 €
15 €/m²
زمین 4930 m² کورفو
کورفو
کد شی
35588
مربع متر
4930 m²
فاصله تا دریا
1500 m
فروش
90 000 €
85 €/m²
زمین 1047 m² کورفو
کورفو
کد شی
60214
مربع متر
1047 m²
فاصله تا دریا
5000 m
Elena Kritikou
+30 26611 00500
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the