درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
کد شی
2946
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
4 km
فاصله از فرودگاه:
26 km
خدمات
رو به دریا
توضیحات
برای فروش زمین 0 متر مربع در کورفو. ر محوطه: برق کشی.
کورفو
Location
حقایق مشابه
فروش
35 000 €
81 €/m²
زمین 430 m² کورفو
کورفو
کد شی
66103
مربع متر
430 m²
فاصله تا دریا
400 m
فروش
100 000 €
53 €/m²
زمین 1880 m² کورفو
کورفو
کد شی
58099
مربع متر
1880 m²
فاصله تا دریا
5000 m
فروش
85 000 €
34 €/m²
زمین 2500 m² کورفو
کورفو
کد شی
65540
مربع متر
2500 m²
فاصله تا دریا
2500 m
فروش
110 000 €
22 €/m²
زمین 4977 m² کورفو
کورفو
کد شی
62687
مربع متر
4977 m²
فاصله تا دریا
5500 m
فروش
270 000 €
62 €/m²
زمین 4337 m² کورفو
کورفو
کد شی
63230
مربع متر
4337 m²
فاصله تا دریا
3900 m
فروش
28 500 €
23 €/m²
زمین 1226 m² کورفو
کورفو
کد شی
56819
مربع متر
1226 m²
فاصله تا دریا
4000 m
فروش
1 700 000 €
141 €/m²
زمین 12000 m² کورفو
کورفو
کد شی
60580
مربع متر
12000 m²
فاصله تا دریا
800 m
فروش
35 000 €
53 €/m²
زمین 660 m² کورفو
کورفو
کد شی
56295
مربع متر
660 m²
فاصله تا دریا
7000 m
فروش
480 000 €
145 €/m²
زمین 3310 m² کورفو
کورفو
کد شی
63742
مربع متر
3310 m²
فاصله تا دریا
3500 m
فروش
105 000 €
25 €/m²
زمین 4154 m² کورفو
کورفو
کد شی
63646
مربع متر
4154 m²
فاصله تا دریا
3000 m
Argiro Adelfopoulou
+30 26611 00500
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1