درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 7004 m² در کورفو
یونان
جزایر ایونی
استان کورفو
کورفو
315 000 €
44 €/m²
کد شی
29539
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
7004 m²
منطقه
کورفو
Location
جزایر ایونی () | کورفو (استان کورفو)
Details
فاصله از دریا:
7000 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
26 km
فاصله از فرودگاه:
27 km
توضیحات
برای فروش زمین 7004 متر مربع در کورفو. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی.
کورفو
Location
حقایق مشابه
فروش
350 000 €
437 €/m²
زمین 800 m² کورفو
کورفو
کد شی
37187
مربع متر
800 m²
فاصله تا دریا
650 m
فروش
بنا به درخواست
زمین 7836 m² کورفو
کورفو
کد شی
34641
مربع متر
7836 m²
فاصله تا دریا
1000 m
فروش
420 000 €
330 000 €
33 €/m²
زمین 10000 m² کورفو
کورفو
کد شی
42348
مربع متر
10000 m²
Rooms
1
فروش
320 000 €
40 €/m²
زمین 8000 m² کورفو
کورفو
کد شی
50085
مربع متر
8000 m²
فاصله تا دریا
400 m
فروش
450 000 €
180 €/m²
زمین 2500 m² کورفو
کورفو
کد شی
4068
مربع متر
2500 m²
فاصله تا دریا
3000 m
فروش
350 000 €
68 €/m²
زمین 5121 m² کورفو
کورفو
کد شی
63500
مربع متر
5121 m²
فاصله تا دریا
700 m
فروش
400 000 €
57 €/m²
زمین 7000 m² کورفو
کورفو
کد شی
49499
مربع متر
7000 m²
فاصله تا دریا
7000 m
فروش
320 000 €
74 €/m²
زمین 4268 m² کورفو
کورفو
کد شی
5081
مربع متر
4268 m²
فاصله تا دریا
900 m
فروش
350 000 €
87 €/m²
زمین 4012 m² کورفو
کورفو
کد شی
64097
مربع متر
4012 m²
فاصله تا دریا
900 m
فروش
305 000 €
76 €/m²
زمین 4000 m² کورفو
کورفو
کد شی
24096
مربع متر
4000 m²
فاصله تا دریا
300 m
David Martasidis
+30 (26611) 00 500
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the