درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
کد شی
3032
فاصله از فرودگاه:
17 km
خدمات
رو به دریا
توضیحات
برای فروش زمین 0 متر مربع در کورفو. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی.
کورفو
Location
حقایق مشابه
فروش
95 000 €
18 €/m²
زمین 5002 m² کورفو
کورفو
کد شی
57684
مربع متر
5002 m²
فاصله تا دریا
9800 m
فروش
135 000 €
130 €/m²
زمین 1035 m² کورفو
کورفو
کد شی
61049
مربع متر
1035 m²
فاصله تا دریا
3000 m
فروش
58 000 €
4 €/m²
زمین 12500 m² کورفو
کورفو
کد شی
57847
مربع متر
12500 m²
فاصله تا دریا
4100 m
فروش
105 000 €
25 €/m²
زمین 4154 m² کورفو
کورفو
کد شی
63646
مربع متر
4154 m²
فاصله تا دریا
3000 m
فروش
90 000 €
85 €/m²
زمین 1047 m² کورفو
کورفو
کد شی
60214
مربع متر
1047 m²
فاصله تا دریا
5000 m
فروش
350 000 €
68 €/m²
زمین 5121 m² کورفو
کورفو
کد شی
63500
مربع متر
5121 m²
فاصله تا دریا
700 m
فروش
330 000 €
118 €/m²
زمین 2776 m² کورفو
کورفو
کد شی
60122
مربع متر
2776 m²
فاصله تا دریا
1800 m
فروش
480 000 €
145 €/m²
زمین 3310 m² کورفو
کورفو
کد شی
63742
مربع متر
3310 m²
فاصله تا دریا
3500 m
فروش
130 000 €
56 €/m²
زمین 2300 m² کورفو
کورفو
کد شی
65288
مربع متر
2300 m²
فاصله تا دریا
3500 m
فروش
125 000 €
132 €/m²
زمین 940 m² کورفو
کورفو
کد شی
62298
مربع متر
940 m²
فاصله تا دریا
750 m
David Martasidis
+30 (26611) 00 500
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the