فروش - زمین 188 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا لیتوچورو
60 000 €
319 €/m²
Property 30430 photo 1
Property 30430 photo 2
Property 30430 photo 3
Property 30430 photo 4

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 4500 m
  • فاصله از فرودگاه: 50 km

توضیحات

برای فروش زمین 188 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 150 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
70 000 € 35 €/m²
  • کد شی 56292
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 1100 m
فروش
80 000 € 63 €/m²
  • کد شی 60042
  • مربع متر 1260 m²
  • فاصله تا دریا 11000 m
فروش
80 000 € 153 €/m²
  • کد شی 30759
  • مربع متر 520 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
60 000 € 98 €/m²
  • کد شی 57899
  • مربع متر 612 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
50 000 € 51 €/m²
  • کد شی 65478
  • مربع متر 963 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
84 000 € 125 €/m²
  • کد شی 63180
  • مربع متر 668 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
75 000 € 86 €/m²
  • کد شی 30614
  • مربع متر 870 m²
  • فاصله تا دریا 11000 m
فروش
85 000 € 140 €/m²
  • کد شی 50684
  • مربع متر 607 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
70 000 € 175 €/m²
  • کد شی 63376
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
53 000 € 26 000 € 48 €/m²
  • کد شی 33323
  • مربع متر 539 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m

اشتراک خبرنامه