650 000 €
1354 €/m²
Property 30518 photo 1
Property 30518 photo 2
Property 30518 photo 3
Property 30518 photo 4
Property 30518 photo 5

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • وضعیت: Under construction
  • فاصله از دریا: 200 m
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 480 متر مربع در کرت. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
960 000 € 928 000 € 4640 €/m²
  • کد شی 40138
  • مربع متر 200 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
747 000 € 4668 €/m²
  • کد شی 65409
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 3
فروش
700 000 € 2160 €/m²
  • کد شی 45268
  • مربع متر 324 m²
  • Rooms 4
فروش
950 000 € 2193 €/m²
  • کد شی 51144
  • مربع متر 433 m²
  • فاصله تا دریا 770 m
فروش
736 000 € 5183 €/m²
  • کد شی 62221
  • مربع متر 142 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
950 000 € 12179 €/m²
  • کد شی 60124
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه