درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 6000 m² در کورفو
یونان
جزایر ایونی
استان کورفو
کورفو
400 000 €
66 €/m²
کد شی
3061
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
6000 m²
منطقه
کورفو
Location
جزایر ایونی () | کورفو (استان کورفو)
Details
فاصله از دریا:
7000 m
فاصله از فرودگاه:
14 km
خدمات
پارکینگ
توضیحات
برای فروش زمین 6000 متر مربع در کورفو. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی.
کورفو
Location
حقایق مشابه
فروش
425 000 €
14 €/m²
زمین 30000 m² کورفو
کورفو
کد شی
6150
مربع متر
30000 m²
فاصله تا دریا
4000 m
فروش
390 000 €
250 000 €
5 €/m²
زمین 44000 m² کورفو
کورفو
کد شی
21749
مربع متر
44000 m²
فاصله تا دریا
4000 m
فروش
500 000 €
100 €/m²
زمین 5000 m² کورفو
کورفو
کد شی
37793
مربع متر
5000 m²
فاصله تا دریا
100 m
فروش
330 000 €
122 €/m²
زمین 2700 m² کورفو
کورفو
کد شی
37947
مربع متر
2700 m²
فاصله تا دریا
2500 m
فروش
350 000 €
83 €/m²
زمین 4200 m² کورفو
کورفو
کد شی
41642
مربع متر
4200 m²
فاصله تا دریا
3800 m
فروش
325 000 €
56 €/m²
زمین 5800 m² کورفو
کورفو
کد شی
45590
مربع متر
5800 m²
فاصله تا دریا
1300 m
فروش
550 000 €
275 €/m²
زمین 2000 m² کورفو
کورفو
کد شی
40569
مربع متر
2000 m²
فاصله تا دریا
900 m
فروش
350 000 €
70 €/m²
زمین 5000 m² کورفو
کورفو
کد شی
35766
مربع متر
5000 m²
فاصله تا دریا
3200 m
فروش
500 000 €
156 €/m²
زمین 3200 m² کورفو
کورفو
کد شی
4100
مربع متر
3200 m²
فاصله تا دریا
800 m
فروش
330 000 €
11 €/m²
زمین 30000 m² کورفو
کورفو
کد شی
44033
مربع متر
30000 m²
فاصله تا دریا
2900 m
David Martasidis
+30 (26611) 00 500
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1