فروش - خانه 290 m² در خالکیدیکی

یونان مقدونیه خالکیدیکی Nea Propontida
650 000 €
2241 €/m²
Property 3074 photo 1
Property 3074 photo 2
Property 3074 photo 3
Property 3074 photo 4
Property 3074 photo 5
Property 3074 photo 6
Property 3074 photo 7
Property 3074 photo 8
Property 3074 photo 9
Property 3074 photo 10
Property 3074 photo 11
Property 3074 photo 12
Property 3074 photo 13

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2005
  • ساحل: широкий,песчанный пляж
  • تعداد اتاق ها: 5
  • امکانات دیگر: дизельное отопление, 2 кондиционера, сигнализация
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 600 m
  • فاصله از فرودگاه: 50 km

خدمات

  • پارکینگ
  • رو به دریا
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 290 متر مربع در خالکیدیکی. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام, 2 انبار. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, 2 حمام. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

خالکیدیکی

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه