درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 5650 m² در کورفو
یونان
جزایر ایونی
استان کورفو
کورفو
110 000 €
19 €/m²
کد شی
30904
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
5650 m²
منطقه
کورفو
Location
جزایر ایونی () | کورفو (استان کورفو)
Details
فاصله از دریا:
2700 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
16 km
فاصله از فرودگاه:
13 km
توضیحات
برای فروش زمین 5650 متر مربع در کورفو. امکان ساخت وجود دارد 200 متر مربع
کورفو
Location
حقایق مشابه
فروش
150 000 €
14 €/m²
زمین 10195 m² کورفو
کورفو
کد شی
47137
مربع متر
10195 m²
فاصله تا دریا
3900 m
فروش
100 000 €
81 €/m²
زمین 1222 m² کورفو
کورفو
کد شی
50294
مربع متر
1222 m²
فاصله تا دریا
8200 m
فروش
120 000 €
52 €/m²
زمین 2300 m² کورفو
کورفو
کد شی
65426
مربع متر
2300 m²
فاصله تا دریا
2500 m
فروش
100 000 €
25 €/m²
زمین 4000 m² کورفو
کورفو
کد شی
30598
مربع متر
4000 m²
فاصله تا دریا
4500 m
فروش
140 000 €
66 €/m²
زمین 2120 m² کورفو
کورفو
کد شی
50639
مربع متر
2120 m²
فاصله تا دریا
6000 m
فروش
110 000 €
110 €/m²
زمین 1000 m² کورفو
کورفو
کد شی
33899
مربع متر
1000 m²
فاصله تا دریا
10000 m
فروش
125 000 €
56 €/m²
زمین 2206 m² کورفو
کورفو
کد شی
52629
مربع متر
2206 m²
فاصله تا دریا
5000 m
فروش
160 000 €
18 €/m²
زمین 8500 m² کورفو
کورفو
کد شی
51427
مربع متر
8500 m²
فاصله تا دریا
2000 m
فروش
145 000 €
204 €/m²
زمین 710 m² کورفو
کورفو
کد شی
65891
مربع متر
710 m²
فاصله تا دریا
6900 m
فروش
155 000 €
29 €/m²
زمین 5200 m² کورفو
کورفو
کد شی
48281
مربع متر
5200 m²
فاصله تا دریا
1000 m
David Martasidis
+30 (26611) 00 500
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1