درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 10000 m² در کورفو
یونان
جزایر ایونی
استان کورفو
کورفو
250 000 €
25 €/m²
کد شی
30918
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
10000 m²
منطقه
کورفو
Location
جزایر ایونی () | کورفو (استان کورفو)
Details
فاصله از دریا:
1000 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
17 km
فاصله از فرودگاه:
13 km
توضیحات
برای فروش زمین 10000 متر مربع در کورفو. امکان ساخت وجود دارد 400 متر مربع
کورفو
Location
حقایق مشابه
فروش
270 000 €
62 €/m²
زمین 4337 m² کورفو
کورفو
کد شی
63230
مربع متر
4337 m²
فاصله تا دریا
3900 m
فروش
220 000 €
14 €/m²
زمین 15000 m² کورفو
کورفو
کد شی
46069
مربع متر
15000 m²
فاصله تا دریا
7000 m
فروش
210 000 €
140 €/m²
زمین 1500 m² کورفو
کورفو
کد شی
33703
مربع متر
1500 m²
فاصله تا دریا
500 m
فروش
225 000 €
187 €/m²
زمین 1202 m² کورفو
کورفو
کد شی
56365
مربع متر
1202 m²
فاصله تا دریا
3000 m
فروش
250 000 €
27 €/m²
زمین 9000 m² کورفو
کورفو
کد شی
52412
مربع متر
9000 m²
فاصله تا دریا
4000 m
فروش
240 000 €
35 €/m²
زمین 6711 m² کورفو
کورفو
کد شی
24118
مربع متر
6711 m²
فاصله تا دریا
200 m
فروش
300 000 €
75 €/m²
زمین 4000 m² کورفو
کورفو
کد شی
31423
مربع متر
4000 m²
فاصله تا دریا
200 m
فروش
315 000 €
44 €/m²
زمین 7004 m² کورفو
کورفو
کد شی
29539
مربع متر
7004 m²
فاصله تا دریا
7000 m
فروش
350 000 €
68 €/m²
زمین 5121 m² کورفو
کورفو
کد شی
63500
مربع متر
5121 m²
فاصله تا دریا
700 m
فروش
220 000 €
36 €/m²
زمین 6000 m² کورفو
کورفو
کد شی
42915
مربع متر
6000 m²
فاصله تا دریا
2700 m
Elena Kritikou
+30 26611 00500
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1