فروش - زمین 325 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
43 000 €
132 €/m²
Property 31150 photo 1
Property 31150 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 7000 m
  • فاصله از فرودگاه: 85 km

توضیحات

برای فروش زمین 325 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 260 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
55 000 € 60 €/m²
  • کد شی 26499
  • مربع متر 914 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
55 000 € 166 €/m²
  • کد شی 55867
  • مربع متر 331 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
60 000 € 5 €/m²
  • کد شی 32505
  • مربع متر 11135 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
35 000 € 115 €/m²
  • کد شی 48866
  • مربع متر 304 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
55 000 € 62 €/m²
  • کد شی 28738
  • مربع متر 883 m²
  • فاصله تا دریا 600 m
فروش
60 000 € 107 €/m²
  • کد شی 42846
  • مربع متر 560 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
60 000 € 9 €/m²
  • کد شی 60563
  • مربع متر 6500 m²
  • فاصله تا دریا 1700 m
فروش
45 000 € 46 €/m²
  • کد شی 51598
  • مربع متر 975 m²
  • فاصله تا دریا 7500 m
فروش
60 000 € 294 €/m²
  • کد شی 52483
  • مربع متر 204 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
35 000 € 65 €/m²
  • کد شی 38502
  • مربع متر 535 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m

اشتراک خبرنامه