80 000 € 65 000 €
813 €/m²
Property 31236 photo 1
Property 31236 photo 2
Property 31236 photo 3
Property 31236 photo 4
Property 31236 photo 5
  • کد شی 31236
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک خانه
  • مربع متر 80 m²
  • مساحت زمین 150 m²
  • منطقه کرت
  • Location (سایتیا) | استان Lasithi (کرت)
  • تعداد اتاق ها 2

Details

  • تعداد اتاق ها: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 4000 m
  • فاصله از فرودگاه: 12 km

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 80 متر مربع در کرت. خانه 2 اتاق خواب, آشپزخانه , دوش. خانه دارای طراحی داخلی {همچنین مبلمان.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
75 000 € 59 000 € 694 €/m²
  • کد شی 31330
  • مربع متر 85 m²
  • فاصله تا دریا 12300 m
فروش
70 000 € 341 €/m²
  • کد شی 64088
  • مربع متر 205 m²
  • فاصله تا دریا 1750 m
فروش
95 000 € 1583 €/m²
  • کد شی 50125
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 3
فروش
70 000 € 489 €/m²
  • کد شی 44301
  • مربع متر 143 m²
  • Rooms 3
فروش
70 000 € 280 €/m²
  • کد شی 41897
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 5
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 16747
  • مربع متر 160 m²
  • فاصله تا دریا 3700 m
فروش
96 000 € 533 €/m²
  • کد شی 44907
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 4
فروش
107 000 € 713 €/m²
  • کد شی 51867
  • مربع متر 150 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
86 000 € 934 €/m²
  • کد شی 57035
  • مربع متر 92 m²
  • فاصله تا دریا 9900 m

اشتراک خبرنامه