درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 1116000 m² در کرت
یونان
کرت
استان Lasithi
سایتیا
4 798 000 €
4 €/m²
کد شی
31239
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
1116000 m²
منطقه
کرت
Location
کرت () | سایتیا (استان Lasithi)
Details
فاصله از دریا:
14000 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
11 km
فاصله از فرودگاه:
11 km
توضیحات
برای فروش زمین 1116000 متر مربع در کرت. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی.
کرت
Location
حقایق مشابه
فروش
بنا به درخواست
زمین 38652 m² کرت
کرت
کد شی
22950
مربع متر
38652 m²
فاصله تا دریا
7000 m
فروش
6 500 000 €
92 €/m²
زمین 70078 m² کرت
کرت
کد شی
4446
مربع متر
70078 m²
فاصله تا دریا
1 m
فروش
بنا به درخواست
زمین 15000 m² کرت
کرت
کد شی
38747
مربع متر
15000 m²
فاصله تا دریا
30 m
فروش
7 000 000 €
25 €/m²
زمین 274615 m² کرت
کرت
کد شی
568
مربع متر
274615 m²
فاصله تا دریا
2500 m
فروش
5 200 000 €
4 200 000 €
70 €/m²
زمین 60000 m² کرت
کرت
کد شی
40241
مربع متر
60000 m²
فاصله تا دریا
10 m
فروش
5 880 000 €
119 €/m²
زمین 49121 m² کرت
کرت
کد شی
45332
مربع متر
49121 m²
فاصله تا دریا
1 m
فروش
4 798 000 €
4 €/m²
زمین 1116000 m² کرت
کرت
کد شی
31239
مربع متر
1116000 m²
فاصله تا دریا
14000 m
فروش
4 000 000 €
160 €/m²
زمین 25000 m² کرت
کرت
کد شی
33298
مربع متر
25000 m²
فاصله تا دریا
500 m
فروش
5 500 000 €
33 €/m²
زمین 163000 m² کرت
کرت
کد شی
31719
مربع متر
163000 m²
فاصله تا دریا
5000 m
فروش
4 000 000 €
102 €/m²
زمین 39030 m² کرت
کرت
کد شی
9412
مربع متر
39030 m²
فاصله تا دریا
10 m
Georgios Mouchsiadis
+30 6972504496
crete@grekodom.gr
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the