75 000 € 59 000 €
694 €/m²
Property 31330 photo 1
Property 31330 photo 2
Property 31330 photo 3

Details

  • فاصله از دریا: 12300 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 8 km
  • فاصله از فرودگاه: 20 km

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 85 متر مربع در کرت. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به جنگل.{همچنین مبلمان.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
70 000 € 341 €/m²
  • کد شی 64088
  • مربع متر 205 m²
  • فاصله تا دریا 1750 m
فروش
75 000 € 59 000 € 694 €/m²
  • کد شی 31330
  • مربع متر 85 m²
  • فاصله تا دریا 12300 m
فروش
70 000 € 489 €/m²
  • کد شی 44301
  • مربع متر 143 m²
  • Rooms 3
فروش
107 000 € 713 €/m²
  • کد شی 51867
  • مربع متر 150 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
86 000 € 934 €/m²
  • کد شی 57035
  • مربع متر 92 m²
  • فاصله تا دریا 9900 m
فروش
64 000 € 771 €/m²
  • کد شی 57036
  • مربع متر 83 m²
  • فاصله تا دریا 9900 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 16747
  • مربع متر 160 m²
  • فاصله تا دریا 3700 m
فروش
70 000 € 280 €/m²
  • کد شی 41897
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 5
فروش
90 000 € 900 €/m²
  • کد شی 54635
  • مربع متر 100 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m

اشتراک خبرنامه