450 000 € 427 000 €
1817 €/m²
Property 31383 photo 1
Property 31383 photo 2
Property 31383 photo 3
Property 31383 photo 4
Property 31383 photo 5
Property 31383 photo 6
Property 31383 photo 7
Property 31383 photo 8
Property 31383 photo 9
Property 31383 photo 10
Property 31383 photo 11
Property 31383 photo 12
Property 31383 photo 13
Property 31383 photo 14

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2002
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 9400 m
  • فاصله از فرودگاه: 7 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 235 متر مربع در کرت. طبقه نیمه زیر زمین شامل طبقه همکف شامل 2 اتاق نشیمن, آشپزخانه , 2 حمام. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, حمام. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
590 000 € 2878 €/m²
  • کد شی 65202
  • مربع متر 205 m²
  • Rooms 3
فروش
379 000 € 11484 €/m²
  • کد شی 65541
  • مربع متر 33 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
540 000 € 1350 €/m²
  • کد شی 26503
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
399 000 € 1117 €/m²
  • کد شی 61234
  • مربع متر 357 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m

اشتراک خبرنامه