درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 10000 m² در کورفو
یونان
جزایر ایونی
استان کورفو
کورفو
85 000 €
60 000 €
6 €/m²
کد شی
31503
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
10000 m²
منطقه
کورفو
Location
جزایر ایونی () | کورفو (استان کورفو)
Details
فاصله از دریا:
4400 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
25 km
فاصله از فرودگاه:
20 km
توضیحات
برای فروش زمین 10000 متر مربع در کورفو. امکان ساخت وجود دارد 320 متر مربع
کورفو
Location
حقایق مشابه
فروش
100 000 €
16 €/m²
زمین 6000 m² کورفو
کورفو
کد شی
51329
مربع متر
6000 m²
فاصله تا دریا
3500 m
فروش
100 000 €
133 €/m²
زمین 750 m² کورفو
کورفو
کد شی
42008
مربع متر
750 m²
فاصله تا دریا
2500 m
فروش
120 000 €
99 €/m²
زمین 1210 m² کورفو
کورفو
کد شی
42007
مربع متر
1210 m²
فاصله تا دریا
2500 m
فروش
90 000 €
85 €/m²
زمین 1047 m² کورفو
کورفو
کد شی
60214
مربع متر
1047 m²
فاصله تا دریا
5000 m
فروش
95 000 €
95 €/m²
زمین 1000 m² کورفو
کورفو
کد شی
31188
مربع متر
1000 m²
فاصله تا دریا
350 m
فروش
80 000 €
40 €/m²
زمین 2000 m² کورفو
کورفو
کد شی
47171
مربع متر
2000 m²
فاصله تا دریا
4000 m
فروش
125 000 €
56 €/m²
زمین 2206 m² کورفو
کورفو
کد شی
52629
مربع متر
2206 m²
فاصله تا دریا
5000 m
فروش
75 000 €
121 €/m²
زمین 616 m² کورفو
کورفو
کد شی
42006
مربع متر
616 m²
فاصله تا دریا
2500 m
فروش
120 000 €
13 €/m²
زمین 8700 m² کورفو
کورفو
کد شی
33579
مربع متر
8700 m²
فاصله تا دریا
2500 m
فروش
100 000 €
81 €/m²
زمین 1222 m² کورفو
کورفو
کد شی
50294
مربع متر
1222 m²
فاصله تا دریا
8200 m
David Martasidis
+30 (26611) 00 500
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the